Beğendiğiniz ürünü alışveriş sepetinize ekleyiniz. Ürünün hemen üzerinde (Sepet) ya da sayfanın sağ üst köşesinde yer alan Sepetim butonuna tıklayınız.

İstediğiniz ürünleri seçtikten sonra, “Ödeme Sayfasına Git” butonuna tıkladığınızda “Ödeme” ekranına gelirsiniz.

Teslimat ve fatura adresi bilgilerini doldurup “Şartları & Koşulları okudum ve kabul ettim” butonunu işaretledikten sonra , “Ödeme Yap” butonunu tıklayınız.

Burada size sunulan ödeme tercihlerinden size uygun olanı seçiniz.

Eğer kredi kartı / banka kartı ile ödeme yapacaksanız, kart bilgilerinizin girişiniz sağlayınız. Taksitlendirme talep ediyorsanız size sunulacak (ürün cinsi ve sipariş tutarına göre) taksit seçeneklerinden birini seçmeniz gerekmektedir.

Açılan sayfada sitemiz sizi güvenli alış veriş için sizi 3D Secure sayfasına yönlendirecektir. Bu sayfa tamamıyla banka kontrolünde olan bir sayfadır. Burada sizin cep telefonunuza sistem tarafından mesaj gönderilmektedir. Gelen şifreyi ilgili alana girdikten sonra ödeme tamamlanmış olacaktır.

Ödeme tamamlandıktan sonra siparişinizin alındığına dair bir sayfa ekrana gelecektir. Buradan sipariş numaranızı görebilir. Ayrıca Sipariş Detaylarını ve Müşteri Bilgilerinizi kontrol edebilirsiniz.

satrancdunyasi.net sitemizden verdiğiniz siparişlerin zamanında ve eksiksiz olarak adresinize gönderilebilmesi için teslimat ve fatura adresinizin eksiksiz ve doğru olduğundan emin olmalısınız.
Tüm gönderiler adrese ve ilgili kişiye yapılır, kargo şubesinden ürün teslimi yapılmaz.
Alıcının adreste bulunamaması durumunda, kimlik bilgileri kontrolünden sonra birinci dereceden yakınına teslimat yapılabilir.
Teslimat adresi olarak belirtilen adres bir iş yeri ise, iş yerlerinin çalışma durumuna bağlı olarak muhaberat departmanına teslimatın yapılabileceğini unutmayın.
Fatura adres bilgileri sipariş onayı sonrası değiştirilemez.Bu nedenle fatura bilgilerinizin doğruluğundan emin olmadan siparişinizi onaylamamalısınız.

“Hesabım” sayfasından siparişlerinizi takip edebilirsiniz. Üyelik bilgisi güncelleme, şifre ve adres değişikliği gibi hesap ayarlarınızı kolayca yapabilirsiniz. Size özel fırsatlar ve dönemsel kampanyalar da bu sayfada duyurulur.

satrancdunyasi.net e ticaret sitemizden siparişinizi verdikten sonra ürün size kargolanmadan ürünü değiştirmek veya iptal etmek istiyorsanız bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

İptal işlemini tamamladığınızda iptal edilen ürünler ile ilgili bilgi aynı anda e-posta adresinize gönderilir.
Ödeme şekli “Kredi Kartı” ve tercihiniz “Para İadesi” ise; ödemeniz online olarak hemen kredi kartınıza yapılacaktır ve tarafınıza e-posta ile bilgi verilecektir.
Ödemenizin hesabınıza yansıması bankaların işlem sürelerine göre farklılık gösterebilir.

Firmamız Sürat Kargo ile anlaşmalıdır. Kargo verildikten sonra size verilecek olan kargo takip numarası ile sürat kargonun kargo takip sayfasından kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

http://www.suratkargo.com.tr/?p=content_online&i=253&l=kargom_nerede

Ayrıca bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

www.satrancdunyasi.net alışveriş sitemiz Türkiye sınırları içindeki siparişlerinizin gönderimi için Sürat Kargo firması ile anlaşmalıdır.
Kargo ücreti sabit 6,50 TL dir. Bu fiyat Türkiye’nin yer yeri için geçerlidir. 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti ücretsizdir.